سوالات پرتکرار

دیزاینرهای مستقل، آژانس های دیزاین، صاحبان برند، تولیدکنندگان، تامین کنندگان، دانشجویان، علاقه‌مندان و تمام کسانی که در سراسر جهان در حوزه‌ی دیزاین بسته‌بندی فعال هستند می‌توانند در دوسالانه بسته‌ها شرکت کنند.

بله، کانسپت‌های مفهومی در صورتی که قبلا در بازار عرضه نشده باشند می‌توانند در بخش کانسپت‌ها شرکت کنند. ارائه‌ی دیزاین کانسپت‌ها می‌توانند به صورت رندرهای 3D و یا نمونه‌های فیزیکی باشد.

تنها در صورتی به ارائه‌ی نمونه فیزیکی نیاز دارید که اثر شما در مرحله‌ی اول داوری برای حضور در نمایشگاه پذیرفته شود. قبل از آن و در مرحله‌ی اول، داوران از تمام شرکت‌کنندگان می‌خواهند تا با ارسال تصاویر JPEG و تکمیل فرم آنلاین آثار خود را برای مرحله‌ی اول داوری ارسال کنند. اگر طرح شما به مرحله دوم راه پیدا کرد، از شما خواسته می‌شود تا نمونه(‌های) فیزیکی را ارسال کنید.

شما می‌توانید تا ۲۵ آبان ۱۴۰۲ آثار خود را ارسال کنید. اما پیشنهاد می‌کنیم با توجه به افزایش هزینه‌ی شرکت در روزهای آخر فراخوان دوسالانه بسته‌ها، سریع‌باشید و در روزهای اول کارهایتان را ارسال کنید.

شما می‌توانید با مراجعه به صفحه‌ی مسابقه، دسته‌بندی آثار پنجمین دوسالانه بسته‌ها را مشاهده و بخش مناسب با اثر خود را انتخاب کنید. کار شما ممکن است واجد شرایط لازم برای شرکت در چند بخش باشد. در این صورت شما تصمیم‌گیرنده نهایی هستید که کارتان در کدام بخش بررسی و داوری شود.

بله شما می‌توانید یک کار را در هر بخشی که دوست دارید شرکت دهید. اما توجه داشته باشید که برای هر بخش هزینه‌ی جداگانه‌ای در نظر گرفته شده است. حتی اگر بخواهید یک طرح یکسان را چندین بار در چند بخش مختلف شرکت دهید.

اگر پاسخ سئوالتان را هنوز پیدا نکردید و یا هر موضوع دیگری را می‌خواهید با ما به اشتراک بگذارید، لطفا جزئیات موضوع و اطلاعات خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید و یا به آدرس info@basteha.com ایمیل بزنید.