کتاب طراحی بسته‌بندی

کتاب طراحی بسته‌بندی

در هر دوره از برترین آثار دیزاین بسته‌بندی در کتاب نفیسی با عنوان “کتاب طراحی بسته‌بندی” جمع‌آوری، چاپ و منتشر می‌شود. در این کتاب برترین آثار طراحان بسته‌بندی سراسر دنیا در کنار هم قرار داده می‌شوند که هر بیننده‌ای را شگفت‌زده می‌کند. دیزاین و صفحه‌آرایی این کتاب به گونه‌ای انجام می‌شود تا مخاطبین آن بتوانند به راحتی درک مناسبی از دیزاین بسته‌بندی‌های ارائه شده در آن را به دست بیاورند.
در این کتاب بسته‌بندی‌هایی از طیف وسیعی از محصولات از جمله: نوشیدنی‌ها، مواد غذایی، محصولات زیبانی، آرایشی، بهداشت و سلامت فردی، محصولات مربوط به خانه و آشپزخانه، بازی‌ها و سرگرمی‌ها، محصولات برند محور و سایر بازارها را خواهید دید که در سراسر جهان به بازار عرضه شده‌اند. در کنار این آثار، خلاقانه‌ترین کانسپت‌های ارائه شده توسط دانشجویان و متخصصان را خواهید دید که مرزهای نوآوری و خلاقیت را جابه‌جا کرده‌اند. آمار ما نشان می‌دهد که بیشترین فروش “کتاب طراحی بسته‌بندی” در هر دوره به صاحبان و مدیران برند‌ها، تولید‌کنندگان و کسب‌وکارهایی بوده است که برای شناسایی طراحان خلاق و ایده‌های نوآورانه‌ی آنها این مجموعه‌ی نفیس را خریداری کرده‌اند. پنجمین نسخه‌ی این کتاب منحصر به فرد، که قرار است در اواخر سال ۱۴۰۲ (اوایل ۲۰۲۴) منتشر شود، تمام آثار راه‌یافته به پنجمین دوسالانه‌ی بسته‌ها را به نمایش می‌گذارد که شامل طرح‌هایی از آژانس‌ها، دانشجویان، فریلنسرها و برندهای ایران و جهان است. 

خرید کتاب

علاقه‌مندان می‌توانند پنجمین کتاب طراحی بسته بندی را از طریق تماس با دبیرخانه‌ی دوسالانه پیش‌ خرید کنند و یا در صورت موجود بودن کتاب پس از توزیع کامل، آن را از دبیرخانه خریداری کنند. همچنین کتاب‌ دوسالانه‌های قبل را می‌توانید از همین صفحه سفارش‌دهید.

کتاب طراحی بسته‌بندی ۴

دوسالانه چهارم بسته‌ها ۱۴۰۰

کتاب طراحی بسته‌بندی ۳

دوسالانه سوم بسته‌ها ۱۳۹۸

کتاب طراحی بسته‌بندی ۲

دوسالانه دوم بسته‌ها ۱۳۹۶

کتاب سال طراحی بسته‌بندی

مراسم سال بسته‌ها ۱۳۹۵

کتاب سال طراحی بسته‌بندی ۱

اولین دوسالانه بسته‌ها  ۱۳۹۴