مراسم اختتامیه و اهدای جوایز «چهارمین دوسالانه بین‌المللی بسته‌ها» برگزار شد و برترین‌های طراحی و بسته بندی این رویداد معرفی شدند. این رقابت که در ۴ گروه اصلی با ۹ زیرگروه تخصصی با حضور شرکت‌کنندگانی از ایران و ۱۶ کشور از سراسر دنیا برگزار شده بود با اعلام اسامی و اهدای تندیس دوسالانه و لوح افتخار به برگزیدگان به ایستگاه پایانی رسید. هیات داوران ۹ نفره دوسالانه چهارم بسته‌ها شامل سه داور ایرانی و شش داور خارجی از کشورهای تایلند، هند، انگلستان، هلند، ایتالیا و عمان بوده‌اند.


برای اولین‌بار نمایشگاه A‘DESIGN AWARD در ایران، همزمان با برگزاری چهارمین نمایشگاه بین‌المللی دوسالانه بسته‌ها برگزار می‌شود. این رویداد هرساله برگزار‌کننده‌ی رقابت‌هایی در زمینه‌های تخصصی گوناگون A‘DESIGN AWARD یکی از مهمترین و شناخته شده‌ترین مسابقات جهانی است که هرسال از طریق برگزاری مسابقات متعدد دیزاین، مجموعه‌ی بی‌نظیری از دیزاین‌های بهترین دیزاینرها و استودیوهای دیزاین سراسر جهان را به معرض نمایش می‌گذارد.


تبریک به تمامی راه‌یافتگان به لیست کاندیدهای جوایز چهارمین دوسالانه بسته‌ها

ما از کیفیت آثار ارائه شده در چهارمین نمایشگاه دوسالانه‌ی بسته‌ها بسیار خوشنود هستیم. دیدن تلاش‌هایی که دیزاینرها و سازمان‌ها برای خلق یک بسته‌بندی می‌کنند باعث ایجاد خوشحالی ما شده است. داوران بین‌المللی دوسالانه چهارم با دقت و وسواس زیادی آثار شرکت‌کننده‌ها را بررسی کردند و بر اساس معیارهای مشخصی به آنها امتیاز دادند. در نهایت آثار شرکت‌کنندگانی که بالاترین امتیازها را به‌دست آوردند وارد لیست کاندیدهای جوایز چهارمین دوسالانه شدند. در ادامه می‌توانید کاندیدهای جوایز چهارمین نمایشگاه دوسالانه‌بسته‌ها را به تفکیک مشاهده کنید.
ما به تمام راه‌یافتگان به این لیست تبریک می‌گوییم و مشتاقانه منتظر اعلام نتایج نهایی و برندگان جوایز چهارمین نمایشگاه دوسالانه بسته‌ها در جشن و مهمانی خصوصی اهدای جوایز روز پنج‌شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۰ هستیم.





برندگان جوایز سومین نمایشگاه دوسالانه بسته‌ها | ۱۳۹۸


جایزه اول بخش حرفه‌ای | محمدرضا اسلام‌پرست

جایزه دوم بخش حرفه‌ای | استودیو رونیکس

جایزه سوم بخش حرفه‌ای | راه‌حل‌های خلاق رایمون

جایزه منتخب هیات داوران | بهاره شفیق

جایزه منتخب بسته‌ها | مهتاب صارم اصلانی

جایزه منتخب نوآوری | محمد مهدی آذرخیل

دیپلم افتخار بخش حرفه‌ای | نرگس طهماسبی

دیپلم افتخار بخش حرفه‌ای | محمدرضا اسلام‌پرست

دیپلم افتخار بخش حرفه‌ای | صدف فدائیان

جایزه اول بخش خلاقیت‌های تجربی | نازنین بهزادی یگانه

جایزه دوم بخش خلاقیت‌های تجربی | ساسان مجیدیان‌فرد

جایزه بخش خلاقیت‌های تجربی | نازنین بهزادی یگانه

دیپلم افتخار بخش خلاقیت‌های تجربی | رامین عسگری

دیپلم افتخار بخش خلاقیت‌های تجربی | مان استودیو

دیپلم افتخار بخش خلاقیت‌های تجربی | نازنین بهزادی یگانه

جایزه نفر اول بخش جنبی | محسن کوفیانی

جایزه نفر دوم بخش جنبی | ستاره یزدان‌خواه

جایزه نفر سوم بخش جنبی | محمد مهدی آذرخیل